همه چیز درباره خرید و انتقال دامنه

راهنمای خرید دامنه

شرکت بزرگ ارومیا سرور یکی از ارزانترین شرکت های ثبت دامنه و فروش هاست قدرتمند و پرسرعت در سطح خاورمیانه می باشد که در مقایسه با سایر شرکت ها از ویژگی های بسیار زیادی برخوردار است.شما میتوانید با خرید دامنه از شرکت بزرگ ارومیا سرور از تخفیفات ویژه خرید هاست و سرور نیز بهره مند شوید .

نام دامنه چیست؟

با تعریف ، نام دامنه به سادگی یک فرم قابل خواندن از آدرس IP است. در عملکرد ، مقصدی است که برای بازدید از وب سایت ، مانند www.google.com ، در یک مرورگر وب تایپ می کنید. از لحاظ استعاری ، بسیار شبیه به این است که شما به جای دستیابی به شماره گیری شخص با وارد کردن شماره تلفن کامل آنها ، به تماس با تلفن همراه خود بروید. شماره تلفن یک آدرس IP خواهد بود و مخاطب ذخیره شده یک نام دامنه خواهد بود. همیشه یک دامنه با یک ثبت دامنه معتبر خریداری کنید.

چگونه می توانم یک نام دامنه خریداری کنم؟

با urmiaserver.com ، خرید نام دامنه بسیار ساده است. به سادگی از نوار جستجو در بالای این صفحه استفاده کنید تا در دسترس بودن دامنه را بررسی کنید ، سپس دستورالعمل ها را دنبال کنید تا مراحل ثبت دامنه تکمیل شود.

من در یک شرکت متفاوت نام دامنه دارم. آیا می توانم دامنه خود را به urmiaserver.com منتقل کنم؟

آره. می توانید ثبت دامنه را انتقال دهید یا DNS را در ثبت فعلی خود به سادگی به روز کنید تا به حساب میزبانی urmiaserver.com یا هر دو مورد اشاره کنید. ما به منظور اطمینان از تجربه پشتیبانی بهینه ، میزبانی و حفظ ثبت دامنه را با ما توصیه می کنیم

حریم خصوصی دامنه WHOIS چیست؟

شرکت اینترنت برای نام ها و شماره های اختصاص یافته (ایکان) سازمانی است که قوانین و مقررات مربوط به ثبت نام دامنه را کنترل می کند. ICANN به دلایل مختلفی از جمله تعیین مالکیت دامنه در صورت انتقال اختلاف ، نیازمند این است که یک بانک اطلاعاتی در دسترس عموم حفظ شود که حاوی اطلاعات تماس همه ثبت نام کنندگان دامنه باشد. به زبان غیرمستقیم این بدان معنی است که نام دامنه شما توسط همه قابل جستجو خواهد بود و نتایج جستجو شامل نام کامل ، آدرس فیزیکی و سایر اطلاعات تماس شما خواهد بود. به منظور محافظت از حریم خصوصی شما در این زمینه ، urmiaserver.com WHOIS Domain Privacy را ارائه می دهد که سپس اطلاعات خود را با استفاده از ما انتخاب می کند و روشی را برای شما پیاده سازی می کند تا کنترل کند که چه کسی قادر است از طریق جستجوی WHOIS به اطلاعات مخاطب شما دسترسی پیدا کند. هر زمان که نام دامنه را خریداری می کنید ، مهم نیست از چه سرویس ثبت نام دامنه استفاده می کنید ، مشمول همان قوانین ICANN هستید ، به همین دلیل استفاده از یک سرویس معتبر که به حریم شخصی شما اهمیت می دهد مهم است. urmiaserver.com همیشه فعال کردن حریم خصوصی دامنه WHOIS را توصیه می کند.

چه تعداد نام دامنه را می توانم با urmiaserver.com میزبانی کنم؟

برنامه میزبانی وب اصلی ما یک دامنه را میزبانی می کند ، در حالی که برنامه های میزبانی وب لوکس و فوق العاده ما میزبان دامنه های نامحدود خواهند بود. مهم است که طرحی را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای شما باشد. تمام برنامه های میزبانی ما امکان ایجاد دامنه های نامحدود را فراهم می کند و مطمئناً می توانید در هر زمان ارتقا دهید.

آیا می توانم از نام دامنه سفارشی برای ایمیل خود استفاده کنم؟

کاملا. به منظور انتقال هوای حرفه ای با مشاغل آنلاین یا حتی ایجاد اولین تصور خوب ، استفاده از آدرس ایمیلی که مطابق با نام دامنه شما باشد ، مهم است. urmiaserver.com پس از تکمیل ثبت نام دامنه خود ، این تنظیم را بسیار آسان می کند.

Rate this post

این اعلان را به اشتراک گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *