ثبت دامنه ارزان ac. | فروش دامین ac

ثبت-دامنه-ac

ثبت دامنه ارزان ac. | فروش دامین ac

ثبت دامنه ارزان ac. | فروش دامین ac

دنباله .ac (مخفف آکادمی) در بسیاری از کشورها به عنوان دامنه سطح دوم برای موسسات دانشگاهی مانند دانشگاه ها، کالج ها و موسسات تحقیقاتی استفاده می شود.

به عنوان مثال، در بریتانیا و ژاپن، مؤسسات دانشگاهی از نام های دامنه ای استفاده می کنند که به ترتیب به .ac.uk و .ac.jp ختم می شوند.

بسیاری از کشورها از .edu برای همین منظور استفاده می کنند، مانند استرالیا (.edu.au) و مالزی (.edu.my). هنوز دیگران دامنه سطح دوم را به طور خاص برای مؤسسات دانشگاهی حفظ نمی کنند.

در فرانسه، آلمان، سوئیس و هلند، هر موسسه دامنه سطح دوم خود را خواهد داشت (بنابراین sorbonne.fr برای سوربن، hslu.ch برای دانشگاه علوم و هنرهای کاربردی لوسرن و tum.de برای دانشگاه فنی مونیخ).

در برخی کشورها، هر دو دامنه سطح دوم .edu و .ac وجود دارد که بین انواع مختلف موسسات دانشگاهی تفاوت قائل می‌شود. به عنوان مثال، چین در سال ۲۰۰۶ اعلام کرد که از .edu.cn برای مؤسسات آموزشی و .ac.cn برای مؤسسات تحقیقاتی استفاده خواهد کرد.

دامنه .AC می تواند برای مؤسسات دانشگاهی مورد استفاده قرار گیرد زیرا “AC” مخفف علمی است. این همچنین می تواند برای هک دامنه مورد استفاده قرار گیرد زیرا کلمات زیادی وجود دارد که به ac متمایل می شوند از جمله brainiAC و insomniAC. دامنه .AC همچنین برای استفاده در شهر آخن آلمان به تصویب رسیده است.

پلاک های شهر از “AC” استفاده می کنند و ساکنان شهر از .AC استفاده می کنند! این که آیا شما یک موسسه دانشگاهی هستید ، یک محلی در آخن و یا به سادگی یک مدیر عامل هستید ، دامنه .AC برای شما مناسب است.

 

دامنه ac

ثبت دامنه acدر شرکت بزرگ ارومیا سرور با حداقل قیمت ممکن در کمترین زمان به ثبت میرسد توجه داشته باشید که در صورت خرید دامنه از شرکت بزگ ارومیا سرور میتوانید از تخفیفات ویژه خرید هاست و سرور نیز بهره مند شوید.

 

۴.۹/۵ - (۲۵ امتیاز)

این اعلان را به اشتراک گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.