ثبت دامنه .ca | ثبت دامنه کشور کانادا

ثبت دامنه ca کانادا

ثبت دامنه .ca | ثبت دامنه کشور کانادا

ثبت دامنه .ca | ثبت دامنه کشور کانادا; ارومیا سرور ، بزرگترین شرکت ثبت دامنه در غرب کشور و میزبان ثبت کننده ۳۵۰۰ دامنه بین المللی ، دامنه ca کانادا را با مالکیت ۱۰۰ درصد خود شما ثبت میکند. تمامی کار های لازم برای ثبت دامنه با مجموعه ارومیه سرور است ، شما فقط کافیست در پورتال ثبت نام کرده و سپس درخواست خود را با پشتیبانی ارسال کنید

همچنین میتوانید به صورت اتوماتیک دامنه را خریداری کرده و طی چند ثانیه آینده دامنه فعال میشود. برای این کار روی پورتال پشتیبانی کلیک کرده و ثبت نام خود ر ا نهایی کنید ، توجه داشته باشید که به هر اسمی ثبت نام کنید دامنه به اسم همان شخص / شرکت ثبت میشود ، نکته دیگر اینکه حتماً از کلمات لاتین در ثبت نام استفاده کنید .

تاریخچه دامنه کانادا یا CA

دامین در ابتدا توسط jon Postel به john Demco از دانشگاه کلمبیا (IANA) اختصاص داده شد و اولین دامنه ca. توسط University of prince Edward Island در سال ۱۹۸۸ به ثبت رسید. در سال ۱۹۹۷ در کنفرانسی مربوط به اینترنت کشور کانادا که سالانه برگزار می شود تصمیم گرفته شد که با انجام اصلاحاتی در رجیستری این دامنه نوبت دهی برای ثبت دامنه و همچنین مراحل ثبت نام بهبود پیدا کند. نظارت و مدیریت بر عملکرد این دامنه امروزه بر عهده ی اداره ای به نام اداره رجیستری اینترنت کانادا (CIRA) می باشد که یک شرکت غیر انتفاعی و غیر دولتی به حساب می آید. در سال ۲۰۰۸ شرکت CIRA یک میلیون دامنه اینترنتی را به ثبت رساند که رقم بالایی محسوب می شود.

ثبت دامنه .ca | ثبت دامنه کشور کانادادر صورت داشتن هر گونه سوال با ما تماس بگیرید.

 

 

۴.۹/۵ - (۱۱ امتیاز)

این اعلان را به اشتراک گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.