ثبت دامنه ارزان cab | دامین cab

ثبت-دامنه-cab

ثبت دامنه ارزان cab | دامین cab

ثبت دامنه ارزان cab | دامین cab

.cab یک پسوند دامنه جدید است که برای شرکت‌های تاکسیرانی، برنامه‌های حمل‌ونقل و هر تجارت دیگری که جابه‌جا می‌شود ساخته شده است.

با آمدن صدها افزونه دامنه جدید به وب، یافتن آدرسی که متناسب با کسب و کار شما باشد آسانتر از همیشه است. راه آسانی را به مشتریان ارائه دهید تا شما را با cab. بشناسند.

.cab TLD (دامنه سطح بالا) پسوند نامگذاری وب سایت عالی را برای شرکت های تاکسی و رانندگان تاکسی فراهم می کند. «yourcompany.cab» یا «cityname.cab» را در نظر بگیرید.

خدمات تاکسی خود را به صورت آنلاین با cc وارد کنید
رزرو خدمات کابین از تماسهای تلفنی و به سمت رزرو آنلاین دور می شود. با پسوند دامنه .CAB ، یک مقصد ایده آل برای وب سایت شرکت تاکسی شما وجود دارد.دامنه ارزان cab یک انتخاب بسیار مناسب برای شروع کار شرکت تاکسیرانی میباشد.

چرا یک پسوند دامنه .CAB را انتخاب می کنید؟
همه در حال رزرو کابین از دستگاه های تلفن همراه هستند. از .CAB خود استفاده کنید تا یک وب سایت رزرو کابین ایجاد کنید که برای کاربران تلفن همراه بهینه شده باشد و دسترسی به خدمات تاکسی خود را برای مشتریان راحت کند.

.CAB محدودیتی ندارد. همچنین می توانید از .CAB برای سایتی استفاده کنید که روی کابینت ها ، هر چیز دیگری که ممکن است با نام دامنه .CAB منطقی باشد.

 

دامنه Cab

ثبت دامنه cab در شرکت بزرگ ارومیا سرور به حداقل قیمت ممکن به ثبت میرسد. توجه داشته باشید که در صورت خرید دامنه از شرکت ارومیا سرور میتوانید از تخفیفات ویژه هاست و سرور نیز بهره مند شوید.

 

۴.۸/۵ - (۱۱ امتیاز)

این اعلان را به اشتراک گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.