ثبت دامنه ارزان careers. | دامین careers

ثبت-دامنه-careers

ثبت دامنه ارزان careers. | دامین careers

ثبت دامنه ارزان careers. | دامین careers

این دامنه برای حرفه‌ای‌های حرفه‌ای، از شکارچیان و مشاوران شغلی گرفته تا آژانس‌های کاریابی و استخدام‌کنندگان ایده‌آل است.

همچنین برای کسب‌وکارهایی که به‌دنبال مکانی آنلاین هستند تا موقعیت‌های آزاد خود را فهرست کنند، بسیار عالی است. فقط نام شرکت خود را به .careers اضافه کنید تا به جهانیان بگویید که در حال استخدام هستید.

با ورود صدها دامنه جدید به وب، یافتن آدرسی که مناسب کسب و کار شما باشد، آسان تر از همیشه است. اگر اشتیاق شما این است که کارمندان و کارفرمایان را به هم نزدیک کند، برای وب سایت خود .careers بگیرید.

دامنه careers در سال ۲۰۱۵ توسط icann معرفی شد.اینترنت به اولین جایی تبدیل شده است که در آن افراد سعی می کنند مشاوره شغلی و شغلی پیدا کنند و شرکتهایی که مشاغل خود را ارسال می کنند و کارمندان جدید استخدام می کنند.

بنابراین ، نام دامنه جدید .careers برای شرکتهایی که به دنبال استخدام یا ارتقاء فرصت های شغلی در وب هستند مناسب است در حالی که .career gTLD برای افرادی که می خواهند یک سبد آنلاین ایجاد کنند برای نشان دادن مهارت های خود به منظور افزایش شانس خود ایده آل است.

 

دامنه careers

ثبت دامنه careers در شرکت بزرگ اورمیا سرور با حداقل قیمت ممکن در کمترین زمان ثبت میشود.توجه داشته باشید که در صورت خرید دامنه از شرکت ارومیا سرور میتوانید از تخفیفات ویژه خرید هاست و سرور نیزبهره مند شوید.

ثبت دامنه careers برای تمامی افراد حقیقی و حقوقی مجار بوده و بدون محدودیت جغرافیایی در سرتاسر جهان میتوانید این دامنه را به ثبت برسانید.

۴.۹/۵ - (۱۴ امتیاز)

این اعلان را به اشتراک گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.