ثبت دامنه ارزان | فروش دامنه film

ثبت-دامنه-film

ثبت دامنه ارزان | فروش دامنه film

ثبت دامنه ارزان | فروش دامنه film

فیلم‌ها نه تنها تأثیر زیادی بر اقتصاد جهانی دارند، بلکه جهان را به هم نزدیک‌تر می‌کنند. اکنون یک دامنه انحصاری برای فیلم ها و افرادی که آنها را دوست دارند وجود دارد. فرش قرمز را برای .film، گسترش دامنه مورد انتظار اختصاص داده شده به صنعت فیلم، پهن کنید.

فیلم تجارت بزرگی است. فیلم‌ها به‌عنوان سنگ بنای بخش سرگرمی، درآمدهای جهانی زیادی ایجاد می‌کنند و صدها هزار نفر را استخدام می‌کنند.

و به اندازه انواع فیلم ها بخش های صنعت فیلم وجود دارد. از آژانس‌های استعدادیابی، استودیوهای تولید و شرکت‌های انیمیشن گرفته تا جشنواره‌های فیلم و توزیع‌کنندگان، صنعت فیلم دامنه وسیعی دارد که فراتر از هالیوود است.

هر بخشی از صنعت که وب سایت شما نشان می دهد، یک دامنه فیلم نقطه ای به کاربران وب می گوید که شما همه چیز در مورد صفحه نمایش بزرگ هستید.

این دامنه A-list فقط برای تبلیغ فیلم ها و فیلمسازان نیست. فیلم نقطه فراتر از صنعت فیلم به سایت‌هایی برای دوستداران سینما، منتقدان، مربیان و غیره گسترش می‌یابد.

بررسی‌های آنلاین و فهرست‌بندی فیلم‌ها دامنه ایده‌آلی با فیلم. پیدا می‌کنند، مانند مدارس فیلم، نگهدارنده‌های فیلم و تامین‌کنندگان فناوری فیلم.

در یک فضای اختصاصی که فقط برای دوستداران فیلم است ، شرکت کنید! هرکسی که بخشی از انجمن ، بدنه یا اتحادیه تأیید شده باشد می تواند یک دامنه film را برای استفاده شخصی یا مشاغل شخصی خود ثبت کند.

چرا یک پسوند دامنه .FILM را انتخاب کنید؟

فیلم هایی که هنوز منتشر نشده اند می توانند از یک سایت FILM پر از تریلر و اطلاعات بازیگران برای جمع کردن مخاطبان استفاده کنند.

از آنجا که FILM یک دامنه محدود است ، مخاطبان متوجه خواهند شد که با این پایان می توانند به وب سایتها اعتماد کنند.

بدون گرفتن فضای اضافی در URL خود ، یک کلمه کلیدی قوی را در وب سایت خود ادغام کنید.

ثبت دامنه ارزان film

FILM برای ثبت نام کنندگان علاقه مند به تجارت اینترنتی گزینه ای عالی است. FILM راهی عالی برای جذب مشتری با پیشنهادات عالی است. با این حال ، اگر به خودتان اجازه دهید FILM شوید ، متوجه خواهید شد که برنامه های تجاری فقط بخشی از FILM

هستند. FILM به افراد و سازمانها اجازه می دهد مانترا را توضیح دهند یا خواهان اقدام اجتماعی شوند.

ثبت دامنه film در شرکت بزرگ ارومیا سرور با حداقل قیمت ممکن و در مدت زمان کوتاهی به ثبت میرسد.

۴.۹/۵ - (۲۱ امتیاز)

این اعلان را به اشتراک گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.