ثبت دامنه ارزان fitness. | دامین fitness

ثبت-دامنه-fitness

ثبت دامنه ارزان fitness. | دامین fitness

ثبت دامنه ارزان fitness. | دامین fitness

با طرز فکری مشابه .FIT، .FITNESS یک پسوند دامنه ایده آل برای هر وب سایت سلامت، تندرستی یا تناسب اندام است.

کاربران بهترین باشگاه ورزشی یا فروشگاه ورزشی در شهر را به صورت آنلاین جستجو می کنند و این برنامه افزودنی ساده به آنها کمک می کند تا آن را پیدا کنند.

این دامنه جدید برای مربیان شخصی، سالن‌های ورزشی، کلینیک‌های کاهش وزن و فیلم‌های آموزشی، و همچنین انجمن‌ها و وبلاگ‌هایی که به سلامت و ورزش اختصاص داده شده‌اند، مناسب است.

با آمدن صدها افزونه دامنه جدید به وب، یافتن آدرسی که متناسب با کسب و کار شما باشد آسانتر از همیشه است. به کاربران نشان دهید تناسب اندام کار شماست.

مربیان شخصی ، سالن های ورزشی ، علاقه مندان به CrossFit و هر فرد یا مشاغل دیگری که در زمینه تناسب اندام شرکت می کنند باید یک نام دامنه FITNESS را در نظر بگیرند. این یک راه عالی برای افزودن مارک منحصر به فرد به وب سایت تناسب اندام شما است.

نام دامنه FITNESS در مقایسه با .COM یا .NET از دسترسی بالایی برخوردار است ، و آنها اغلب توصیفی نسبت به پسوند دامنه عمومی دارند.

FITNESS یک پسوند دامنه آزاد است و محدودیتی ندارد. هر کسی می تواند برای هر منظور ثبت نام کند.

ثبت دامنه ارزان fitness

ثبت دامنه fitness در شرکت بزرگ ارومیا سرور با حداقل قیمت ممکن به ثبت میرسد. توجه داشته باشید که در صورت خرید دامنه از شرکت ارومیا سرور میتوانید از تخفیفات ویژه خرید هاست و سرور نیز بهره مند شوید.

 

۴.۹/۵ - (۲۰ امتیاز)

این اعلان را به اشتراک گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.