ثبت دامنه foundation | دامین foundation

ثبت-دامنه-foundation

ثبت دامنه foundation | دامین foundation

ثبت دامنه foundation | دامین foundation

این دامنه برای بنیادهای غیرانتفاعی و موسسات خیریه که از طریق کمک های مالی از اهداف حمایت می کنند ساخته شده است. خواه تمرکز شما علمی، آموزشی، فرهنگی یا مذهبی باشد، .foundation جایگاه شما در وب است.

با آمدن صدها افزونه دامنه جدید به وب، یافتن آدرسی که متناسب با کسب و کار شما باشد آسانتر از همیشه است. به دنیا بگویید که با .foundation آرزوها را برآورده می کنید.

ایده آل برای هر چیزی که مربوط به خیریه، ساخت و ساز، زمینه سازی، بشردوستی، و البته – آرایش است.

پسوند دامنه .FOUNDATION هنوز نسبتاً جدید است، بنابراین گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد، اما خیلی منتظر نباشید نام دامنه خود را ثبت کنید و حضور آنلاین خود را افزایش دهید.

بیش از ۱.۵ میلیون سازمان غیر انتفاعی فقط در ایالات متحده وجود دارد. .FUNDATION یک فضای دامنه مناسب و معنادار را برای افراد غیر انتفاعی و خیریه فراهم می کند ، به ویژه اگر نام سازمان شامل کلمه “بنیاد” شود

چرا یک پسوند دامنه .FOUNDATION را انتخاب کنید؟

.OUNDATION به منظور کمک به بنیادها ، به منظور کمک به بنیادها ، شبکه های آنلاین ایجاد کرده است که به راحتی پیدا می شوند و به بازار عرضه می شوند ، یک نام نام تجاری بسیار مورد نیاز ، خاص و مرتبط ارائه می دهد.

هیچ محدودیتی در نام دامنه وجود ندارد. هر کسی می تواند برای هر منظور ثبت نام کند

ثبت دامنه ارزان foundation

ثبت دامنه foundation در شرکت بزرگ ارومیا سرور با حداقل قیمت ممکن به ثبت میرسد.توجه داشته باشید که در صورت خرید دامنه از شرکت ارومیا سرور میتوانید از تخفیفات ویژه خرید هاست و سرور نیز بهره مند شوید.

۴.۹/۵ - (۲۰ امتیاز)

این اعلان را به اشتراک گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.