ثبت دامنه ارزان gd.| فروش دامین gd

ثبت-دامنه-gd

ثبت دامنه ارزان gd.| فروش دامین gd

ثبت دامنه ارزان gd.| فروش دامین gd

اختلاف مارس ۲۰۱۳ بر سر مالکیت ثبت‌های .vg، .tc و gd.

ثبت‌کنندگان نام دامنه مانند GoDaddy از مارس ۲۰۱۳ پذیرش ثبت‌های جدید برای نام‌های دامنه .vg، .tc و .gd را متوقف کرده‌اند.

تأیید ناموفق این نتیجه اختلاف بر سر مالکیت و کنترل AdamsNames Ltd. است. رجیستری معتبر توسط IANA برای آن دامنه های سطح بالا بود.

یکی از شرکای سابق AdamsNames Ltd. یک شرکت جدید Meridian Ltd. را ایجاد کرد که ادعا می کرد ثبت معتبر جدید است.

گرنادا بزرگترین جزیره در زنجیره ای از شش جزیره کوچکتر است. پسوند دامنه .GD به رشد برند شما در همه کشورهای جزیره کمک خواهد کرد.

کمیسیون تنظیم مقررات ملی مخابرات (NTRC) تصمیم گرفت تا منطقه .gd را تحت مدیریت KSRegistry که به عنوان nicGD اجرا می‌شود، از ۱ مه ۲۰۱۳ منتقل کند.

این برای اطمینان از یکپارچگی منطقه و اجازه دادن به آن در کنترل و کنترل باقی ماندن آن بود.

تحت مسئولیت NTRC. KSRegistry، در نتیجه تصاحب منطقه، مجبور شد هر گونه اختلافی را که ممکن است در طول اختلاف رخ داده باشد، حل کند و تصمیم گرفت تا منطقه را از تغییرات تا ۲۱ مه ۲۰۱۳ مسدود کند.

از آن زمان، این منطقه با سیاست‌های جدید دوباره باز شد.

ثبت دامنه gd در شرکت بزرگ ارومیا سرور با حداقل قیمت ممکن در کمترین زمان به ثبت میرسد توجه داشته باشید که در صورت خرید دامنه از شرکت ارومیا سرور میتوانید از تخفیفات ویژه خرید هاست و سرور نیز بهره مند شوید.

ثبت دامنه gd برای تمامی افراد حقیقی و حقوقی مجاز بوده و بدون محدودیت جغرافیایی در سرتاسر جهان میتوانید این دامنه را به ثبت برسانید.

ثبت دامنه ارزان gd

۴.۹/۵ - (۱۱ امتیاز)

این اعلان را به اشتراک گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.