ثبت دامنه graphics. | فروش دامین graphics

ثبت-دامنه-گرافیک

ثبت دامنه graphics. | فروش دامین graphics

ثبت دامنه graphics. | فروش دامین graphics

چرا یک پسوند دامنه .GRAPHICS را انتخاب کنید؟

به عنوان یک TLD جدید ، .GRAPHICS در دسترس خوبی است. یک فرصت خوب وجود دارد yourname.graphics یا yourcompany.graphics در دسترس باشد.

وب سایت های گرافیکی و عکس سهام ، فریلنسرها ، بنگاه های طراحی و غیرانتفاعی همه می توانند از یک نام دامنه .GRAPHICS بهره ببرند.

گرافیک در عصر دیجیتال یک مورد توجه مهم است و هر صفحه وب ، ویدیو ، ابزار بازاریابی دیجیتال ، برنامه یا لوگو دارای یک مورد است. .GRAPHICS نام دامنه های جداگانه ای را به یاد می آورد که آسانتر به خاطر سپردن و فعال کردن شبکه ها و بازاریابی پربارتر است.

دامنه graphics. برای افرادی که در کارهای گرافیکی رایانه و کامپیوتر و امثال ان فعالیت دارند مناسب بوده و توسط icann  در سال ۲۰۱۲ معرفی شد.ثبت این دامنه برای تمام افراد حقیقی و حقوقی مجاز بوده و بدون محدودیت جغرافیایی میتوانید در سراسر جهان این دامنه را ثبت کنید.

این دامنه در شرکت بزرگ ارومیا سرور با حداقل قیمت ممکن ثبت میگردد.توجه داشته باشید که در صورت خرید دامنه از شرکت بزرگ ارومیا سرور میتوانید از تخفیفات ویژه خرید هاست و سرور نیز بهره مند شوید.برای ثبت دامنه GRAPHICS میتوانید به پنل کاربری ارومیه سرور مراجعه کنید، ثبت دامنه ها در شرکت ارومیا سرور به صورت آنی صورت میگیرد.

Rate this post

این اعلان را به اشتراک گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.