ثبت دامنه ارزان. | فروش دامین holdings

ثبت-دامنه-holdings

ثبت دامنه ارزان. | فروش دامین holdings

ثبت دامنه ارزان. | فروش دامین holdings

.HOLDINGS یکی از پسوندهای دامنه جدیدی است که برای ثبت نام باز شده است.

برای هر شرکت یا فردی که با سرمایه گذاری کار می کند ایده آل است. این دامنه مشروعیت را برای مشاغل املاک و مستغلات یا مالی منتقل می کند.

همچنین می تواند توسط شرکت های چتری استفاده شود که می خواهند تمام دارایی های خود را در یک مکان نشان دهند. پسوند دامنه .HOLDINGS هنوز نسبتاً جدید است، بنابراین هنوز بارهای موجود است.

ما در حال حاضر افراد زیادی داشته ایم، پس زیاد منتظر نباشید. امروز نام دامنه .HOLDINGS خود را دوباره وارد کنید.

چرا دامنه .HOLDINGS بخریم؟

  • HOLDINGS. می تواند توسط هر فرد، گروه یا سازمانی برای هر هدفی استفاده شود.
  • HOLDINGS. برای هر گونه استفاده مرتبط با هلدینگ، هم املاک و مستغلات و کسب و کار، و هم برای تحلیلگران، خبرنگاران و وبلاگ نویسانی که بر بخش کسب و کار تمرکز دارند و می خواهند نام دامنه مرتبط تری داشته باشند، عالی است.

.HOLDINGS برای شرکتهایی که به دنبال متنوع سازی مالکیت هستند ، یا برای داشتن شرکتهایی که برای افزایش تجارت در وب نیاز به یک TLD قابل فروش و قابل شناسایی دارند بسیار عالی است.

چرا یک پسوند دامنه .HOLDINGS را انتخاب کنید؟

اهداف می توانند توسط هر فرد ، گروه یا سازمان برای هر منظور مورد استفاده قرار گیرند.

.HOLDINGS برای هر نوع استفاده مربوط به منابع ، املاک و مستغلات و تجارت مناسب است ، و برای تحلیلگران ، خبرنگاران و وبلاگ نویسان که روی بخش تجارت تمرکز می کنند و نام دامنه ای مرتبط تر می خواهند

ثبت دامنه holdings در شرکت بزرگ ارومیا سرور با حداقل قیمت ممکن در کمترین زمان به ثبت میرسد توجه داشته باشید که در صورت خرید دامنه از شرکت ارومیا سرور میتوانید از تخفیفات ویژه خرید هاست و سرور نیز بهره مند شوید.

ثبت دامنه ارزان holdings

ثبت دامنه holdings برای تمامی افراد حقیقی و حقوقی مجاز بوده و بدون محدودیت جغرافیایی در سرتاسر جهان میتوانید این دامنه را به ثبت برسانید.

۵/۵ - (۱۵ امتیاز)

این اعلان را به اشتراک گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.