ثبت دامنه ارزان industries. | فروش دامین ارزان

ثبت-دامنه-industries

ثبت دامنه ارزان industries. | فروش دامین ارزان

ثبت دامنه ارزان industries. | فروش دامین ارزان

هر کسب‌وکاری که «صنعت‌هایی» در نام خود دارد، باید نام دامنه .INDUSTRIES را در نظر بگیرد.

این یک راه عالی برای ساده کردن حضور آنلاین شما است، زیرا نیازی به کلمات یا کاراکترهای غیر ضروری که گاهی اوقات هنگام استفاده از یک پسوند دامنه عمومی مانند COM یا .NET مورد نیاز است وجود ندارد.

هر مشاغلی که به نام خود دارای «صنایع» باشد باید نام دامنه .INDUSTRIES را در نظر بگیرد. این یک راه عالی برای ساده کردن حضور آنلاین شما است ، زیرا نیازی به کلمات یا کاراکترهای غیر ضروری که گاهی اوقات هنگام

استفاده از افزونه دامنه عمومی مانند .COM یا .NET نیاز دارید ، ندارید.

چرا دامنه .INDUSTRIES را انتخاب کنید؟

“صنعت” یک اصطلاح گسترده است که محصولات و بخش های مختلف بازار را در بر می گیرد. برای تطبیق با تمام کاربردهای این اصطلاح، دامنه سطح بالای .industries یک گزینه رجیستری باز برای هر برنامه ارائه می دهد.

آیا پسوند دامنه .INDUSTRIES برای من مناسب است؟

شما ممکن است از این TLD برای ایجاد یک وب سایت اختصاص داده شده به تجارت یا فناوری خاص خود مانند companyname.industries یا solarpower.industries استفاده کنید.

دامنه با قدرت DNS واقعی

شبکه سرورهای DNS Namecheap اروپا و ایالات متحده را تحت پوشش قرار می دهد تا ۹۹.۹۹٪ آپتایم ارائه دهد – سایت شما را به خوبی اجرا می کند. سایر ویژگی‌های DNS شامل URL و حمل و نقل ایمیل است تا کسب و کار شما را نیز به پیش ببرد. به علاوه، ما به حفظ ترافیک وب شما با DNSSEC به عنوان استاندارد در همه دامنه‌های واجد شرایط کمک می‌کنیم.

 

ثبت دامنه ارازن industries

ثبت دامنه industries در شرکت بزرگ ارومیا سرور با حداقل قیمت ممکن در کمترین زمان به ثبت میرسد توجه داشته باشید که در صورت خرید دامنه از شرکت ارومیا سرور میتوانید از تخفیفات ویژه خرید هاست و سرور نیز بهره مند شوید.

 

۴.۹/۵ - (۳۰ امتیاز)

این اعلان را به اشتراک گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.