ثبت دامنه ارزان is. |فروش دامین is

ثبت-دامنه-is

ثبت دامنه ارزان is. |فروش دامین is

ثبت دامنه ارزان is. |فروش دامین is

.is (نقطه است) دامنه سطح بالای ایسلند است. کد کشور از دو حرف اول Ísland گرفته شده است که کلمه ایسلندی برای ایسلند است. ثبت دامنه .is برای تمامی افراد و شرکت ها بدون محدودیت خاصی آزاد است.

اولین دامنه .is، hi.is، دامنه Háskóli Íslands (دانشگاه ایسلند) است. این دامنه در ۱۱ دسامبر ۱۹۸۶ ثبت شد و آن را به یکی از اولین ثبت دامنه ها در اینترنت تبدیل کرد.

طبق گزارش McAfee “Mapping the Mal Web”، .is به عنوان یکی از ۱۰ TLD برتر در جهان در سال های ۲۰۰۷، ۲۰۰۸، ۲۰۰۹ و ۲۰۱۰ ارزیابی شد.

از آن زمان تاکنون گزارشی منتشر نشده است. تا دسامبر ۲۰۲۲، بیش از ۸۶۰۰۰ دامنه .is ثبت شده بود.

از اکتبر ۲۰۱۶، دامنه های .is می توانند تا پنج سال ثبت شوند.

چه کسی پسوند دامنه .IS را انتخاب می کند؟

شاید کسب و کار یا وب سایت شما در یک بازار شلوغ کار می کند و همه گزینه های استاندارد دامنه از بین رفته اند؟ شاید شما فقط می خواهید از بین جمعیت متمایز شوید؟ ممکن است به سادگی یک برند یا وبلاگ سرگرم کننده داشته باشید و بخواهید خلاق باشید؟ شما حتی می توانید یک سازمان مستقر در ایسلند باشید یا خواهان به رسمیت شناختن محلی در منطقه هستید؟ هنگامی که یک نام دامنه .IS خریداری می کنید، می توانید – به معنای واقعی کلمه آدرس وب کامل خود را ایجاد کنید.

نام دامنه .IS ممکن است به عنوان پسوند ایسلند شروع شده باشد ، اما اکنون این یک ضربه واقع در جهان است. چرا؟ از آنجا که بسیاری از کلمات ، عبارات و نام های تجاری می توانند به “پایان” ختم شوند. این یک هک دامنه

عالی برای ساخت دامنه های سفارشی تر سطح بالاتر (TLD) است. به عنوان مثال ، tax.is ، par.is و tenn.is فقط چند مورد را نام می برند. وقتی نام دامنه .is را ثبت می کنید ، دنیایی از فرصت ها را باز می کنید.

چه کسی پسوند دامنه .IS را انتخاب می کند؟

شاید کسب و کار یا وب سایت شما در یک بازار شلوغ فعالیت کند و همه گزینه های دامنه استاندارد از بین رفته اند؟ شاید شما فقط می خواهید از جمعیت ایستادگی کنید؟ ممکن است شما به سادگی یک مارک یا وبلاگ سرگرم

کننده داشته باشید و می خواهید خلاق شوید؟ شما حتی می توانید یک سازمان مستقر در ایسلند باشید ، یا می خواهید شناخت محلی در منطقه داشته باشید؟ هنگام خرید نام دامنه .IS ، می توانید – کاملاً به معنای واقعی

کلمه – آدرس وب کامل خود را ایجاد کنید.

ثبت دامنه ارزان is

 

ثبت دامنه is در شرکت بزرگ ارومیا سرور با حداقل قیمت ممکن در کمترین زمان به ثبت میرسد توجه داشته باشید که در صورت خرید دامنه از شرکت ارومیا سرور میتوانید از تخفیفات ویژه خرید هاست و سرور نیز بهره مند شوید.

۴.۹/۵ - (۳۶ امتیاز)

این اعلان را به اشتراک گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.