ثبت دامنه ارزان net.co. | فروش دامین ارزان

ثبت-دامنه-net.co

ثبت دامنه ارزان net.co. | فروش دامین ارزان

ثبت دامنه ارزان net.co. | فروش دامین ارزان

دامنه NET.

دامنه net یک دامنه ی سطح بالا یا TLD است که مخففی از کلمه ی Network یا شبکه می باشد. این دامنه در ابتدا برای شرکت هایی که در فناوری شبکه فعالیت داشتند مورد استفاده واقع می شد و امروزه دات نت به عنوان یکی از محبوب ترین دامنه ها شناخته شده که توسط شرکت های سراسر دنیا برای تجارت آنلاین استفاده می شود.در واقع این دامنه جایگزینی مناسب برای دامنه ی .com محسوب می شود. و این امر باعث شده خیلی ها تصمیم بر انتقال دامنه net بنمایند، همان طور که می دانید دامنه ی .com نیز یکی از دامنه های سطح بالا به حساب می آید. در ادامه به بررسی این و قوانین ثبت دامنه net و نکات قبل خرید دامنه net و تمام نکات مربوط به آن می پردازیم.

پسوند CO. چیست؟

پسوند Co. پسوند کشوری سطح بالا (country code top-level domain-ccTLD) است که به کشور کلمبیا اختصاص دارد. پسوند .co از تاریخ ۱۰ ژوئیه سال ۲۰۱۰، محدودیت های ثبت دامنه های کشوری که مختص شهروندان همان کشور می باشد، برای ثبت نام در دامنه‌ های سطح دوم co. خود را حذف کرد.

هم اکنون هر فرد یا نهاد در دنیا می ­تواند دامنه .co را ثبت کند. از طریق یک نشست عمومی در بوگوتا پایتخت کلمبیا، که در اوایل سال ۲۰۰۹ صورت گرفت، با تصویب هیئت مدیره، پسوند .CO به عنوان دامنه سطح بالا توسط ICANN ثبت شد و تأیید رسمی وزارت بازرگانی ایالات متحده آمریکا را نیز در ۲۳ دسامبر ۲۰۰۹ دریافت کرد.

دامنه  .co دارای دو معنی است: اول و مهمترین ، کد کشور برای کلمبیا است. اما همچنین یکی از داغترین حوزه های موجود در بازار است و معمولاً برای شرکت ها استفاده می شود. بنابراین .net.co کجا جای دارد؟ خوب

بگویید تجارت شما برای شرکتهای دیگر شبکه سازی می کند. دامنه net.co مناسب کاملی خواهد بود. یا اگر یک شرکت شبکه سازی مستقر در کلمبیا را اداره کنید ، می توانید مسیر کد کشور را طی کنید. و اگر یک نام شرکت

جالب دارید که به “net” ختم می شود ، می توانید هک دامنه سرگرم کننده ای را با .net.co نیز انجام دهید. نکته این است که این یک دامنه با برخی گزینه ها است و همه ما گزینه ها را دوست داریم.

ثبت دامنه ارزان net.co

ثبت دامنه net.co در شرکت بزرگ ارومیا سرور با حداقل قیمت ممکن در کمترین زمان به ثبت میرسد توجه داشته باشید که در صورت خرید دامنه از شرکت ارومیا سرور میتوانید از تخفیفات ویژه خرید هاست و سرور نیز بهره مند شوید.

Rate this post

این اعلان را به اشتراک گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.