ثبت دامنه ارزان physio. | فروش دامین physio

ثبت-دامنه--physio

ثبت دامنه ارزان physio. | فروش دامین physio

ثبت دامنه ارزان physio. | فروش دامین physio

کسانی که در جامعه فیزیوتراپی و فیزیوتراپی هستند اکنون حوزه ای را فقط برای تمرین خود دارند. دامنه .PHYSIO راهی برای جلب اعتماد مشتریان فعلی و بالقوه و ایجاد یک جامعه حرفه ای آنلاین است.

صاحب دامنه physio. باید عضو انجمن ملی فیزیوتراپیست ها باشد یا بتواند آموزش های شناخته شده ای را به عنوان فیزیوتراپ نشان دهد. اگر مالک یک سازمان است، باید به صنعت فیزیوتراپی مرتبط باشد و نام دامنه باید با نام سازمان مطابقت داشته باشد (یا کمی متفاوت باشد).

چرا دامنه .PHYSIO بخریم؟

  • امکانات فیزیوتراپی می توانند خدمات خود را با دامنه ای که از تخصص آنها صحبت می کند تبلیغ کنند.
  • فیزیوتراپیست ها در سراسر جهان می توانند از طریق انجمن PHYSIO با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.
  • شرکت هایی که قادر به ثبت دامنه مورد نظر خود در یک دامنه عمومی نبودند، به احتمال زیاد از طریق .PHYSIO به آن دست خواهند یافت.

افرادی که در جامعه فیزیوتراپی حضور دارند ، اکنون دامنه ای را برای عمل خود دارند. دامنه .PHYSIO روشی برای جلب اعتماد به مشتریان فعلی و بالقوه و ایجاد یک جامعه حرفه ای بصورت آنلاین است.

چرا یک پسوند دامنه .PHYSIO را انتخاب می کنید؟ امکانات فیزیوتراپی یا فیزیوتراپی می توانند خدمات خود را با دامنه ای تبلیغ کنند که از تخصص آنها صحبت کند.

فیزیوتراپی ها در سراسر جهان می توانند از طریق جامعه .PHYSIO با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

ثبت دامنه ارزان physio

شرکت هایی که نتوانستند دامنه مورد نظر خود را در یک دامنه عمومی ثبت کنند ، به احتمال بسیار زیاد می توانند آن را از طریق .PHYSIO بدست آورند.

ثبت دامنه physio در شرکت بزرگ ارومیا سرور با حداقل قیمت ممکن در کمترین زمان به ثبت میرسد توجه داشته باشید که در صورت خرید دامنه از شرکت ارومیا سرور میتوانید از تخفیفات ویژه خرید هاست و سرور نیز بهره مند شوید.

 

۴.۸/۵ - (۱۵ امتیاز)

این اعلان را به اشتراک گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.