ثبت دامنه org | ثبت و فروش دامنه org

ثبت دامنه org | ثبت و فروش دامنه org

ثبت دامنه org | ثبت و فروش دامنه org

دامنه org. یکی  از دامنه عمومی رایج است که مخفف عبارت Organization می‌باشد.

با اعتماد به نفس معتبرترین دامنه سطح جهان .org را دریافت کنید

به عنوان یکی از حوزه های اصلی سطح بالا ، .ORG انتخاب کسانی است که تغییر ایجاد می کنند ، از جمله افراد پیشرو ، مسئولیت اجتماعی سازمانی ، مؤسسات فرهنگی ، سازمان های مذهبی و گروه های مبتنی بر جامعه .

به عنوان یک TLD باز ، هر کسی می تواند دامنه .ORG را بدست آورد.

امروزه دامنه های .ORG توسط کسانی که می خواهند ضمن ایجاد تأثیر مثبت در جهان ، اعتبار خود را در جامعه خود برقرار کنند ، ببه ثبت میرسد.

ثبت-دامثبت-و-فروش-org

چرا یک پسوند دامنه .ORG را انتخاب می کنید؟

ایجاد اعتماد:

از آنجا که میراث خود را بر مبنای اعتماد ساخته است ، .ORG دامنه هایی است که معمولاً با سازمان ها ، شرکت ها ، گروه ها و افرادی که برای تبدیل شدن به مکانی بهتر در جهان ، با سازمان ها مرتبط هستند ، ارتباط برقرار می کنند.

ارائه اطلاعات قابل اعتماد و قابل اعتماد:

وب سایتهای .ORG حاوی اطلاعات با ارزش ، بی طرفانه و دقیق هستند که به مردم کمک می کند تا موضوعات مهم را درک کنند. برخی از نمونه وب سایتهای معروف .ORG عبارتند از: Wikipedia.org ، Archive.org ،

Cambridge.org و NPR.org. اگر هدف وب سایت شما تهیه مطالب آموزشی یا ایجاد یک انجمن اجتماع است ، دامنه .ORG را می توان به عنوان یک پایه معتبر برای منابع اطلاعاتی واقعی تر مورد استفاده قرار داد.

ایجاد حسن نیت:

از آنجا که .ORG از طرف کسانی که خود را با انجام کار خوب تراز کرده اند ، از لحاظ تاریخی اهرم شده است. وب سایت های .ORG در همین نور مشاهده می شوند. دامنه .ORG به مخاطبان شما مشخص میکند که شما نیرویی از خیرات

در جهان هستید.

بهبود جمع آوری کمک های مالی ، مشارکت و پشتیبانی:

ثبت دامنه ارزان org

سازمان هایی از هر نوع اهرم .ORG برای بهبود سرمایه گذاری ، افزایش مشارکت و تعامل مخاطبان خود و افزایش آگاهی و پشتیبانی از اهداف خود. پسوند دامنه .ORG می تواند به شما کمک کند جامعه ای را برای تکمیل اهداف

خود و دستیابی به اهداف خود بسازید.

توجه داشته باشید که در صورت خرید دامنه از شرکت بزرگ ارومیا سرور میتوانید از تخفیفات ویژه خرید هاست و سرور نیز بهره شوید.تمامی خدمات در شرکت بزرگ ارومیا سرور ارزانتر از سایر شرکت ها بوده و جزء معتبرترین سایت های موجود در کشور به شمار میرود.

ثبت دامنه org برای تمامی افراد حقیقی و حقوقی مجاز بوده و بدون محدودیت جغرافیایی در سرتاسر جهان متوانید این دامنه را به ثبت برسانید.برای ثبت دامنه ORG میتوانید به پنل کاربری ارومیه سرور مراجعه کنید، ثبت دامنه ها در شرکت ارومیا سرور به صورت آنی صورت میگیرد.

Rate this post

این اعلان را به اشتراک گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.