ثبت-دامنه-taxi

ثبت دامنه taxi

ثبت دامنه taxi

چشم انداز حمل و نقل امروز پر از رانندگان است که مشتاق خرید بلیط هستند و هر جا که بخواهند، آنها را بگیرند. با ثبت نام .taxi برای وب سایت خود، تاکسی شرکت خود را گسترش دهید.

ثبت دامنه taxi  در شرکت بزرگ ارومیا سرور به حداقل قیمت ممکن به ثبت میرسد

ثبت دامنه  taxi  در شرکت بزرگ ارومیا سرور با حداقل قیمت ممکن به ثبت میرسد.شرکت بزرگ ارومیا سرور یکی از ارزانترین شرکت های ثبت دامنه در ایران می باشد که با پشتیبانی بسیار قوی  اماده ارائه خدمت به شما مشتریان عزیز می باشد.

چرا دامنه .TAXI را انتخاب کنید؟

با یک تاکسی تماس بگیرید، سریعترین مسیر برای قرار دادن کسب و کارتان بر روی نقشه. قیمت‌ها، مناطقی که در آن کار می‌کنید و وسایل نقلیه‌ای که استفاده می‌کنید را به اشتراک بگذارید. دامنه سطح بالای .taxi (TLD) ساده ترین راه برای اطلاع رسانی به دنیاست که شما چه کار می کنید، حتی قبل از بارگیری وب سایت شما.
آیا پسوند دامنه .TAXI برای من مناسب است؟

فرقی نمی‌کند افراد را از خیابان بیرون بیاورید، فرودگاه‌ها را اجرا کنید یا خدماتی را برای نیازمندان ارائه دهید، یک TLD تاکسی به مشتریان شما کمک می‌کند تا خدمات شما را شناسایی کنند. امروز یک نام دامنه .taxi بخرید و نشان دهید که برای تجارت آماده و آماده هستید. برای ثبت دامنه Taxi میتوانید به پنل کاربری ارومیه سرور مراجعه کنید، ثبت دامنه ها در شرکت ارومیا سرور به صورت آنی صورت میگیرد.

۳/۵ - (۲ امتیاز)

این اعلان را به اشتراک گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.