ثبت دامنه town.

ثبت-دامنه-town

ثبت دامنه town.

ثبت دامنه town.

امروز یک نام دامنه .town ثبت کنید و برای کاربران وب سایت شما آسان تر از همیشه خواهد بود که حس واقعی جامعه و تجربه مشترک با یکدیگر ایجاد کنند.

برای خرید نام دامنه .town خود، ابتدا باید در دسترس بودن عبارت منحصربفرد (بدون فاصله یا خط تیره) را جستجو کنید. اگر نام دامنه موجود است، می توانید آن را به سبد خرید اضافه کنید تا حداکثر تا ۱۰ سال ثبت شود. اگر دامنه در دسترس نیست، یا عبارت خود را تغییر دهید، یا در مورد خرید نام مستقیماً از طریق سرویس نگهبان دامنه ۱۰۱ دامین پرس و جو کنید.

Identity Digital، رجیستری مجاز برای اداره دامنه .town، ۱۰۱ دامنه را برای ارائه خدمات ثبت دامنه برای دامنه های .town معتبر کرده است.

  • دامنه ۱۰۱ شهر معتبر است
  • شما می توانید به ۱۰۱domain اعتماد کنید تا این کار را به درستی انجام دهد، زیرا نام های دامنه تخصص ما هستند.
  • دامنه ۱۰۱ به طور منحصربه‌فرد به شما کمک می‌کند تا شما را در فرآیند ثبت نام شهر راهنمایی کند.
  • کسب و کار ما بر پایه ارائه خدمات ساده و به موقع ثبت دامنه و پشتیبانی برتر پس از نام خود بنا شده است.

.TOWN نام دامنه برای شهرداری ها، دولت ها، کسب و کارها و هر نهاد دیگری که مایل به ارتباط با کلمه “شهر” است بسیار عالی است. این یک فرمت بی نظیر، قابل انعطاف است که انعطاف پذیری و فرصت زیادی برای ایجاد نام دامنه ایجاد می کند.

شما می توانید از دامنه .TOWN برای ایجاد یک وبلاگ در مورد رویدادهای آینده در شهر یا شهر خود استفاده کنید، یا برای ایجاد یک انجمن که شهروندان می توانند در مورد مسائل محلی بحث کنند.

هیچ محدودیتی در مورد .TOWN وجود ندارد. هر کسی می تواند برای هر هدف ثبت نام کند.

 

دامنه town

 

توجه داشته باشید که در صورت خرید دامنه از شرکت بزرگ ارومیا سرور میتوانید از تخفیفات وبژه خرید هاست و سرور نیز بهره مند شوید برای دریافت اطلاعات بیشتر به پشتیبانی شرکت ارومیا سرور مراجعه فرمایید

۴.۹/۵ - (۱۸ امتیاز)

این اعلان را به اشتراک گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.