ثبت دامنه tube .

ثبت-دامنه-tube

ثبت دامنه tube .

ثبت دامنه tube .

چه برای سرگرمی ویدیو می‌سازید یا از آنها برای فروش محصولات یا خدمات استفاده می‌کنید، .tube مکانی است که می‌توانید آنها را به اشتراک بگذارید. Tube . خود را ثبت کنید تا به همه اطلاع دهید که در انتظار یک لذت بصری هستند.

از هر بازاریاب بپرسید، ویدیوها بهترین راه برای آموزش خریداران و ایجاد ارتباط عاطفی با یک برند هستند. اعداد قابل توجه هستند:

  • افزودن یک ویدیو به ایمیل تعداد خوانندگانی را که برای کسب اطلاعات بیشتر روی آن کلیک می کنند، سه برابر می کند
  • قرار دادن یک ویدیو در صفحه وب شما می تواند فروش را تا ۸۰ درصد بهبود بخشد.
  • دو سوم کسانی که ویدیوی محصول را به صورت آنلاین تماشا می کنند، بیشتر احتمال خرید دارند

شما ممکن است به خودتان فکر کنید؛ “چه چیزی در دنیا از یک افزونه TUBE استفاده میکنم؟” مهم نیست که چه پاسخی با شما مطرح شد، شما حق دارید! . TUBE یک TLD جدید است که عمومی است، که می توان آن را برای هر گونه استفاده (لوله، لوله های آزمایش، تماشای لوله، و غیره) و منحصر به فرد تعریف کرد، در این است که آن را جایگزین سرگرم کننده برای گزینه های TLD بیشتر آشکار می کند، مانند. STORE، .VIDEO یا .WEB. استفاده بسیار زیادی برای .TUBE وجود دارد؛ این DLD مطمئنا یک فضای دیجیتال متنوع است.

در ضمن، بسیاری از دامنه های دیگری همانند tube. نیز وجود دارد که شما ممکن است دوست داشته باشید: .video، .tv، .tech، .technology

 

دامنه tube

 

ثبت دامنه tube در شرکت بزرگ ارومیا سرور به حداقل قیمت ممکن به ثبت میرسد .توجه داشته باشید که در صورت خرید دامنه از شرکت بزرگ ارومیا سرور میتوانید از تخفیفات ویژه خرید هاست و سرور نیز بهره مند شوید.

۵/۵ - (۴۱ امتیاز)

این اعلان را به اشتراک گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.