ثبت دامنه vc. | فروش دامین vc

ثبت-دامنه-vc

ثبت دامنه vc. | فروش دامین vc

ثبت دامنه vc. | فروش دامین vc

پسوند دامنه VC. یک ccTLD (دامنه سطح بالای کشوری) کشور سنت وینسنت و گرنادین‌ها است؛ اما بیشتر دامنه‌های ثبت شده با پسوند vc. توسط اشخاصی در سایر کشورها ثبت شده است.

۲ دلیل اصلی انتخاب پسوند دامنه VC.

  1. پسوند VC. به عنوان مخفف Venture Capital یا سرمایه گذاری محبوب شده است.
  2. گزینه‌ای عالی برای سرمایه‌گذاران و استارتاپ‌ها

دامنه محلی vc. در سال ۱۹۹۱ برای کشور سنت وینسنت طراحی و معرفی گردید. مدیریت و کنترل این دامنه به عهده بخش ارتباطات این کشور بوده و قواین ثبت را آنها مشخص می‌نمایند.

به طور معمول این دامنه برای استفاده اشخاص حقیقی و حقوقی کشور سنت وینست است اما همانند سایر دامنه‌های محلی در سراسر جهان این دامنه را استفاده و ثبت می‌نمایند.

این دامنه که در حال حاضر یکی از قدیمیترین دامنه‌های محلی محسوب می‌شود قوانین و شرایط خاصی برای ثبت داشته که در طول زمان تغییراتی را در بر دارد.

دامنه .VC یک ccTLD (دامنه سطح بالای کد کشور) و کد کشور اینترنت برای سنت وینسنت و گرنادینها است.

چرا یک پسوند دامنه .VC را انتخاب می کنید؟

.VC به عنوان مخفف Venture Capital محبوب شده است.

برنامه افزودنی عالی برای سرمایه گذاران و استارتاپ ها

درباره نام دامنه .VC

اکثریت بزرگی از دامنه های ثبت شده تحت .CCTLD .VC توسط اشخاص مرتبط با سنت وینسنت و گرنادینها نیستند. از این دامنه استفاده شده است تا از جمله دیگر تفسیرها برای مخفیگاه های سرمایه گذاری ، استان ونتورا و

ویت کنگ استفاده کند.

نام دامنه .VC فرصتی عالی برای شرکت های محلی و بین المللی است که مایل به نمایندگی از مشاغل خود در سنت وینسنت و گرنادینها هستند. نام دامنه محلی به شرکت شما یک تصویر حرفه ای می دهد ، که نشان دهنده

اثبات تعهد شما به مشتریان محلی است.

محافظت از خود و هویت شما در دنیای امروز بسیار مهم است. همین استانداردها برای محافظت از شغل و هویت شخصی شما به صورت آنلاین اعمال می شود. محافظت از نام تجاری شما یک دلیل مهم برای ثبت ccTLD است.

خریدار اصلی برند شما در TLD یک ایده بسیار عاقلانه تر از تلاش برای دستیابی به نام ها پس از ثبت نام شخص دیگری است.

علاوه بر این ، خرید یک کلمه مشترک یا نام دامنه کوتاه در یک ccTLD بسیار ساده تر از TLD های محبوب تر و پر جمعیت است.

ثبت دامنه ارزان vc

درباره سنت وینسنت و گرنادینها

جزیره جزایر بین دریای کارائیب و اقیانوس اطلس شمالی ، در شمال ترینیداد و توباگو واقع در کارائیب ، سنت وینسنت و گرنادینها هستند. جزایر ترکیبی ۱۵۰ مایل مربع مساحت ، دو برابر وسعت واشنگتن D.C را تشکیل می دهند.

براساس سرشماری سال ۲۰۱۲ ، جمعیت این جزایر ۱۰۹۳۷۳ نفر است. زبانهایی که در سنت وینسنت و گرنادینها صحبت می شود ، انگلیسی و فرانسوی است.

ثبت دامنه VC در شرکت بزرگ ارومیا سرور با حداقل قیمت ممکن در کمترین زمان به ثبت میرسد توجه داشته باشید که در صورت خرید دامنه از شرکت ارومیا سرور میتوانید از تخفیفات ویژه خرید هاست و سرور نیز بهره مند شوید.

۴.۸/۵ - (۱۲ امتیاز)

این اعلان را به اشتراک گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.