ثبت دامنه ارزان vision | فروش دامین vision

ثبت-دامنه-vision

ثبت دامنه ارزان vision | فروش دامین vision

ثبت دامنه ارزان vision

در دسترس بودن محدودی برای دامنه های عمومی وجود دارد، اما دامنه جدیدی مانند .VISION برای ایجاد یک مقصد مارک دار و به یاد ماندنی برای وب سایت شما عالی است.

.VISION به ویژه برای اپتومتریست ها، کلینیک های جراحی لیزیک و فروشندگان عینک مفید است.

کلمه “بینایی” می تواند به بینایی ، یک ایده عالی یا حتی یک تلاش معنوی اشاره داشته باشد. همه چیز به نحوه استفاده از این کلمه بستگی دارد. و دامنه سطح بالا .vision نیز به همین ترتیب برای تفسیر باز است. این TLD برای مشاغل آینده نگر ، اتاق های فکر ، سازمان های معنوی ، استودیوهای یوگا ، دیسپرس های عینک و چشم سنج مناسب است. این یک رجیستری باز است ، به این معنی که هرکسی می تواند این دامنه را به هر منظور ثبت کند. فقط یک چشم انداز برای آن در نظر بگیرید.

امروز با یک نام دامنه .vision جدید حضور وب خود را با فکر آینده ایجاد کنید. وقتی با ما ثبت نام می کنید ، ما بدون پشتیبانی هزینه ، شامل پشتیبانی Dynamic DNS ، ارسال آدرس اینترنتی و ارسال ایمیل و سایر ویژگی های مفید نیز خواهیم بود. ما همچنین برای ثبت نام های جدید معاملات شگفت انگیز درباره حفاظت از حریم خصوصی و گواهینامه های SSL ارائه می دهیم

ثبت دامنه vision برای تمامی افراد حقیقی و حقوقی مجاز بوده و بدون محدودیت جغرافیایی در سرتا سر جهان میتوانید این دامنه را به ثبت برسانید.توجه داشته باشید که در صورت خرید دامنه از شرکت بزرگ ارومیا سرور میتوانید از تخفیفات ویژه خرید هاست و سرور نیز بهره مند شوید.

 

دامنه vision

ثبت دامنه vision در شرکت بزرگ ارومیا سرور با حداقل قیمت ممکن و در کمترین زمان به ثبت میرسد.

۴.۹/۵ - (۱۵ امتیاز)

این اعلان را به اشتراک گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.