سرور دی داس DDoS Server

کانفیگ حرفه ای سی پنل

سرور دی داس DDoS Server

امروزه با پیشرفت تکنولوژی ، راه اندازی وب سایت های قدرتمند هدف اصلی هر وب مستر و کسب و کاری است که در فضای مجازی تحت عنوان صاحب وب سایت فعالیت میکند ، اما از آنجایی که تعدادی از همکاران و یا رقیب ها به صورت اتک از انواع مختلفی ، نظیر دی داس یا DDos پاسخ پیشرفت همکار را میدهند! نیاز است که از سرور های قدرتمند با پهنای قوی تر و حتی منابع قدرتمند استفاده کنیم که تا حدود بسیار زیادی جلوی این اتک ها را میگیرد .

با سفارش از شرکت ارومیا سرور ، سرور های قدرتمند دی داس در اختیار شما قرار میگیرد که منابع فوق العاده قدرتمندی دارد که برای جلوگیری از اتک ها بسیار موثر است ، این سرور ها بسته به مقدار منابع هزینه متفاوتی دارند و از کشور های مختلفی ارائه میشوند . پیشنهاد ما استفاده از سرور های آلمان می باشد ، توجه داشته باشید که با این سرور نمیتوانید به وب سایت های رقیبان اتک بزنید ! به محض اینکه گزارشی مبنی بر اتک زدن از سرور شما به هر وب سایت دیگر به دست ما برسد ، بدون اطلاع و یا گزارش مسدود خواهد شد .

برای جلو گیری از اتک خوردن دی داس ، فایروال قدرتمندی نیز پیشنهاد میشود . شرکت ارومیا سرور با بهترین کانفیگ سرور شما میتواند تا حدود بسیار زیادی جلوی این اتک ها را بگیرد . اما پیشنهاد کلی ما برای جلوگیری از اتک چیست؟

  • استفاده از منابع سخت افزاری قدرتمند
  • استفاده از CDN ، که پیشنهاد ما کلادفلیر است
  • استفاده از فایروال های قدرتمند در سرور
  • کانفیگ عالی سرور 
  • انتخاب لوکیشن مناسب برای سرور
  • پهنای قوی

این سرور ها نه برای اتک زدن ، بلکه برای جلوگیری از اتک خوردن می باشند هر چند برای اتک زدن نیز استفاده میشوند ولی به دلیل قوانین سفت و سختی که برای ما در نظر میگیرند در صورت مشاهده اتک زدن به دیگر وب سایت ها در اولین فرصت سرویس مسدود خواهد شد .

برای مشاهده پلن ها به بخش حساب کاربری مراجعه کنید

 

Rate this post

این اعلان را به اشتراک گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.