سرور دی داس DDoS Server

کانفیگ حرفه ای سی پنل

سرور دی داس DDoS Server

امروزه با پیشرفت تکنولوژی ، راه اندازی وب سایت های قدرتمند هدف اصلی هر وب مستر و کسب و کاری است که در فضای مجازی تحت عنوان صاحب وب سایت فعالیت میکند ، اما از آنجایی که تعدادی از همکاران و یا رقیب ها به صورت اتک از انواع مختلفی ، نظیر دی داس یا DDos پاسخ پیشرفت همکار را میدهند! نیاز است که از سرور های قدرتمند با پهنای قوی تر و حتی منابع قدرتمند استفاده کنیم که تا حدود بسیار زیادی جلوی این اتک ها را میگیرد .

با سفارش از شرکت ارومیا سرور ، سرور های قدرتمند دی داس در اختیار شما قرار میگیرد که منابع فوق العاده قدرتمندی دارد که برای جلوگیری از اتک ها بسیار موثر است ، این سرور ها بسته به مقدار منابع هزینه متفاوتی دارند و از کشور های مختلفی ارائه میشوند . پیشنهاد ما استفاده از سرور های آلمان می باشد ، توجه داشته باشید که با این سرور نمیتوانید به وب سایت های رقیبان اتک بزنید ! به محض اینکه گزارشی مبنی بر اتک زدن از سرور شما به هر وب سایت دیگر به دست ما برسد ، بدون اطلاع و یا گزارش مسدود خواهد شد .

برای جلو گیری از اتک خوردن دی داس ، فایروال قدرتمندی نیز پیشنهاد میشود . شرکت ارومیا سرور با بهترین کانفیگ سرور شما میتواند تا حدود بسیار زیادی جلوی این اتک ها را بگیرد . اما پیشنهاد کلی ما برای جلوگیری از اتک چیست؟

  • استفاده از منابع سخت افزاری قدرتمند
  • استفاده از CDN ، که پیشنهاد ما کلادفلیر است
  • استفاده از فایروال های قدرتمند در سرور
  • کانفیگ عالی سرور 
  • انتخاب لوکیشن مناسب برای سرور
  • پهنای قوی

این سرور ها نه برای اتک زدن ، بلکه برای جلوگیری از اتک خوردن می باشند هر چند برای اتک زدن نیز استفاده میشوند ولی به دلیل قوانین سفت و سختی که برای ما در نظر میگیرند در صورت مشاهده اتک زدن به دیگر وب سایت ها در اولین فرصت سرویس مسدود خواهد شد .

برای مشاهده پلن ها به بخش حساب کاربری مراجعه کنید

 

Rate this post

این اعلان را به اشتراک گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.