ثبت دامنه ارزان | ثبت دامین fit.

ثبت-دامنه-fit

ثبت دامنه ارزان | ثبت دامین fit.

ثبت دامنه ارزان | ثبت دامین fit.

آمادگی جسمانی یک تجارت بزرگ است. تعداد اعضای باشگاه سلامت در ایالات متحده، برزیل، مکزیک، آلمان و چین در حال حاضر به میلیون ها نفر می رسد.

اکنون به لطف دامنه .fit، باشگاه‌های ورزشی خصوصی، مربیان شخصی، متخصصان تغذیه و وبلاگ‌نویسان تناسب اندام می‌توانند آدرس وب خود را برای مصرف‌کنندگانی که به سلامت فکر می‌کنند تنظیم کنند.

فروش جهانی تجهیزات تناسب اندام نیز به دلیل افزایش نگرانی برای سلامتی و افزایش درآمد قابل تصرف در کشورهای در حال توسعه افزایش یافته است.

این روند باعث می‌شود که نقطه مناسب برای توسعه‌دهندگان اپلیکیشن و خرده‌فروشانی که به بازار تناسب اندام خانگی خدمات می‌دهند، انتخابی به موقع باشد.

تناسب اندام در حال حاضر بسیار زیاد است: بین روندهای تمیز غذا ، روالهای ابتکاری تمرینی و تأکید بر زندگی یک شیوه زندگی سالم ، این صنعت به عنوان یک فرصت بزرگ برای صاحبان مشاغل و علاقه مندان به تناسب اندام خدمت می کند. مهم نیست که

شما یک وبلاگ تناسب اندام کوچک داشته باشید یا یک شرکت در مقیاس بزرگ با محوریت بهداشت و سلامتی را اداره کنید ، این کار را به شما می کند.

چرا یک پسوند دامنه .FIT را انتخاب کنید؟

وبلاگهای سلامتی و تناسب اندام می توانند با نام دامنه ای که موضوع خود را تعریف می کند ، مخاطبان مستقیم خود را جذب کنند.

سالن های بدنسازی ، مراکز تناسب اندام و مربیان شخصی می توانند با ادغام یک کلمه کلیدی مرتبط در URL خود ، به سئو بهتری دست یابند.

شرکت هایی که تجهیزات تناسب اندام ، مکمل های تمرینی یا لباس تمرینی را می فروشند نیز برای دامنه .FIT یک مسابقه عالی هستند.

ثبت دامنه ارزان fit

 

ثبت دامنه fit در شرکت بزرگ ارومیا سرور به حداقل قیمت ممکن به ثبت میرسد.توجه داشته باشید که در صورت خرید دامنه میتوانید از تخفیفات ویژه خرید هاست و سرور نیز بهره مند شوید.

ثبت دامنه fit برای تمامی افراد حقیقی و حقوقی مجاز بوده و بدون محدودیت جغرافیایی در سرتاسر جهان میتوانید این دامنه را به ثبت برسانید.

۴.۸/۵ - (۱۸ امتیاز)

این اعلان را به اشتراک گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.