ثبت دامنه ارزان video.

ثبت-دامنه-video

ثبت دامنه ارزان video.

ثبت دامنه ارزان video.

.video یک دامنه سطح بالای عمومی در سیستم نام دامنه اینترنت است.

نام آن نشان‌دهنده استفاده در نظر گرفته شده توسط تولیدکنندگان، وبلاگ‌نویسان، فیلم‌برداران برای نمایش پادکست‌ها برای پخش، دستیابی و ایجاد ارزش یادآوری فوری است.

در نگاه اول، دامنه .VIDEO به کاربران اینترنت می گوید که شما چه کسی هستید و چه کار می کنید.

۳۲.۲ ویدیو در ماه توسط متوسط کاربر اینترنت تماشا می شود، با انتظار می رود که تبلیغات آنلاین تا سال ۲۰۱۹ افزایش یابد.

دامنه VIDEO. صنعت فیلم، تولیدکنندگان، استودیوهای فیلم و آماتورها و کارآفرینان به طور یکسان دامنه های VIDEO معتبر و هدفمند هستند و به برند شما وابستگی فوری با ایجاد، سرپرستی و به اشتراک گذاری هر نوع محتوای ویدیویی می دهند.

دامنه .VIDEO همه کاره و مورد توجه است- گرفتن، افزودن یک تقویت جدی به برند شخصی و حرفه ای شما.

چرا یک پسوند دامنه .VIDEO را انتخاب می کنید؟

این که آیا شما یک وب سایت جدید ایجاد می کنید یا از قبل حضور آنلاین دارید ، .VIDEO دامنه ایده آل برای ایجاد یک خانه برای محتوای ویدیوی شما است. اگر در حال حاضر یک صفحه ویدیو در وب سایت خود دارید ، می توانید یک نام دامنه .VIDEO را ثبت کنید و از هدایت URL برای تغییر مسیر ترافیک به آن صفحه استفاده کنید.

ثبت دامنه video. در شرکت بزرگ ارومیا سرور با حداقل قیمت ممکن در کمترین زمان به ثبت میرسد.توجه داشته باشید که در صورت خرید دامنه از شرکت ارومیا سرور میتوانید با مراجعه به پشتیبانی از تخفیفات ویژه خرید سرور و هاست نیز بهره من شوید.

شرکت های تولید فیلم و متخصصان فیلمبرداری می توانند از .VIDEO برای ایجاد نام دامنه خاص و به یاد ماندنی استفاده کنند. هرکسی که نام دامنه .VIDEO را می بیند ، شغل یا نام شما را با اصطلاح “ویدیو” مرتبط می کند و هنگام بازدید از وب سایت شما انتظار محتوای ویدیویی را خواهد داشت.

 

دامنه video

URL های کانال YouTube با کاراکترهای تصادفی تولید می شوند که به خاطر سپردن آنها دشوار است. اگر می خواهید کانال خود را به یاد ماندنی تر و مشترک تر کنید ، می توانید نام دامنه .VIDEO را ثبت کنید و آن را به کانال YouTube خود یا حتی به یک فیلم خاص منتقل کنید.

۵/۵ - (۲۲ امتیاز)

این اعلان را به اشتراک گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.