ثبت دامنه ارزان help. | فروش دامین help

ثبت-دامنه-help

ثبت دامنه ارزان help. | فروش دامین help

ثبت دامنه ارزان help. | فروش دامین help

دامنه help. یکی دیگر از دامنه‌های ویژه‌ است که صاحب امتیاز و مدیریت آن بر عهده شرکت Uniregistry می‌باشد.

این دامنه در سال ۲۰۱۴ توسط ICANN تایید و معرفی شد و معمولاً وب‌سایت‌ ها و شرکت‌ هایی که فعالیت آنها کمک‌رسانی در زمینه‌های مختلف تکنولوژی است ، استفاده می‌شود و ثبت آن برای عموم نیز آزاد است.

قوانین ثبت این دامنه بر عهده Uniregistry بوده و ممکن است گاهاً با قوانین ثبت دامنه‌های عمومی متفاوت باشد.

نام دامنه .HELP می تواند برای هر چیزی از الهام بخش و انجمن های کمک رایانه گرفته تا اطلاعات مربوط به افسردگی و سلامت روان استفاده شود. با این حال شما “کمک” را تعریف می کنید. نام دامنه .HELP شما وب سایت شما را به عنوان منبع با ارزش برای اطلاعات قرار می دهد.

ثبت دامنه help یک دامنه سطح بالای جهانی (TLD) می باشد. help در لغت به معنی کمک و یاری است و ثبت دامنه help طیف بسیار وسیعی را شامل می‌شود و می‌تواند به عنوان منبع اطلاعات برای راهنمایی و آموزش درباره هر موضوعی انتخاب شود. استفاده از help در کامپیوتر را تقریبا همه افراد تجربه کرده‌اند.

دستور help برای کار کردن با انواع نرم افزارها و سیستم عامل ها بسیار کاربرد دارد و می‌توان از آن برای ارائه دستورالعمل، رفع اشکال و آموزش انواع نرم افزار استفاده کرد.

همچنین نحوه استفاده از یک سخت افزار مانند پرینتر، اسکنر، دوربین دیجیتال و هر وسیله دیگر را می توان به سادگی با ثبت دامنه help و ساخت وب سایت در فضای آنلاین قرار داد.

عمومیت این ثبت دامنه باعث شده است که علاوه بر کامپیوتر، این ثبت دامنه تقریبا در تمام محصولات کاربرد داشته باشد.

تولیدکنندگان محصولات مختلف می‌توانند تمام نکات مورد استفاده در محصول خود را در یک وب سایت با آدرس دامنه help قرار دهند تا یک دامنه جهانی برای محصول خود داشته باشند که کاربران بتوانند جواب تمامی سوالات و مشکلات خود در استفاده از محصول را در آنجا پیدا کنند.
هیچ محدودیتی برای ثبت دامنه help وجود ندارد و هر فرد یا گروهی برای هر منظوری می تواند از این ثبت دامنه استفاده کند.

کاربرد دیگر ثبت دامنه help در موارد انسان دوستانه، کمک های داوطلبانه و محیط زیست می باشد، همچنین ,f سایت هایی که مطالب مفید و کاربردی در مورد اطلاعات پزشکی یا سلامتی ارائه می‌نمایند، نیز به خوبی می‌توانند از ثبت دامنه help بهره گیرند. با وجود صدها انتخاب برای ثبت دامنه جدید که اکنون به دنیای وب افزوده شده است، پیدا کردن نام یک دامنه که مناسب کسب و کار شما باشد بسیار ساده تر از قبل شده است.

با خرید دامنه help یک آدرس وب سایت  مرتبط و به یادماندنی برای راهنمایی محصول خود ایجاد کنید.

چرا یک پسوند دامنه .HELP را انتخاب می کنید؟

.HELP یک نام دامنه جدید است که یک وب سایت به یاد ماندنی و خلاقانه تر از یک دامنه عمومی را فراهم می کند. با ترکیب صحیح کلمات کلیدی ، دامنه .HELP شما می تواند یک منبع عادی برای هر موضوع “راهنمایی”

انتخاب کند.

cheap-help-domain-registration

ثبت دامنه help در شرکت بزرگ ارومیا سرور با حداقل قیمت و به صورت آنی به ثبت می رسد.توجه داشته باشید که در صورت ثبت دامنه از شرکت بزرگ ارومیا سرور میتوانید از تخفیفات ویژه خرید هاست و سرور نیز بهره مند شوید.

۴.۸/۵ - (۱۲ امتیاز)

این اعلان را به اشتراک گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.