تغییر ورژن php در هاست سی پنل

تغییر ورژن PHP در سی

تغییر ورژن php در هاست سی پنل

تغییر ورژن PHP در هاست های سی پنل یک امکان حرفه ای است که به کاربران اجازه میدهد بدون تیکت به هاستینگ به تمامی ورژن های دلخواه ، وب سایت خود را تغییر دهند. که وب سایت خود را به آخرین نسخه php که امن ترین می باشد ارتقاء دهید. هاست هایی که این امکان را ندارند از کلادلینوکس استفاده نمیکنند ، معمولاً کلادلینوکس هزینه زیادی برای هاستینگ ها دارد و از این رو خیلی از هاستینگ ها سعی بر ذخیره هزینه های خود دارند ، اما تمامی هاست های این شرکت مجهز به کلادلینوکس و تغییر ورژن php است

برای این کار مراحل زیر را دنبال کنید

  1. با وارد کردن آدرس yourdomain.com:2083 در مرورگر خود و بعد از آن وارد کردن Username و Password وارد هاست خود شوید
  2. بخش Select PHP version را پیدا کرده و کلیک کنید یا / در صفحه اصلی Cpanel در قسمت Software گزینه Multi PHP Manager انتخاب کنید.

تغییر ورژن PHP در سی

بعد از وارد شدن به این بخش ، Current PHP version ، ورژنی است که شما استفاده میکنید ،  با کلیک بر روی آن ، بر روی ورژن های دلخواه انتخاب کنید سپس Set as current را بزنید . ورژن هاست شما بلافاصله تغییر می یابد.

نمایش متن Success:Successfully applied PHP version “PHP 7.2(ea-php72)” to the selected domain در کادر سبز رنگ نشان می‌دهد تغییر نسخه PHP هاست شما تغییر کرده است.

در صفحه مدیریت سایت شما اگر به هر دلیلی خطا نمایش داده شد سایر نسخه‌ها را تست کنید تا نسخه مورد نظر که با سایت شما سازگاری داشته باشید.

 

۴.۷/۵ - (۱۱ امتیاز)

این اعلان را به اشتراک گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.