ثبت دامنه team.

ثبت-دامنه-team

ثبت دامنه team.

ثبت دامنه team.

طرفداران و ورزشکاران یک مقدار باورنکردنی از زمان، پول و احساسات را به ورزش های سازمان یافته اختصاص می دهند. برای گفتگو با این گروه عظیم و خشن، شما می خواهید یک دامنه ای باشد که نشان دهنده تیم هایی است که برای آنها حمایت یا بازی می کنند. نام دامنه .team ساده ترین راه برای گرفتن نام شما برای تیم مورد علاقه شما می باشد.

ثبت دامنه team در شرکت بزرگ ارومیا سرور به حداقل قیمت ممکن به ثبت میرسد.

تمدید دامنه با پسوند Team

ثبت دامنه team مانند دیگر دامنه های سطح بالا یک تاریخ انقضا دارد که در صورتی که می خواهید بعد از تاریخ انقضای آن همچنان از این دامنه استفاده نمایید باید نسبت به تمدید آن قبل از به پایان رسیدن تاریخ انقضای آن اقدام نمایید.تمدید دامنه برای شما هزینه ای دربر خواهد داشت که مقدار آن را می توانید با مراجعه به مراکز ثبت و تمدید دامنه team متوجه شوید.اعتبار هر دامنه team بین ۱ الی ۱۰ سال می باشد.آن چه که باید درباره تمدید دامنه بدانید آن است که این کار به دو روش صورت می گیرد که شامل خودکار و دستی می باشد که در روش تمدید خودکار دیگر نیازی به حضور و پیگیری شما نبوده و قبل از رسیدن تاریخ انقضا دامنه ی شما تمدید خواهد شد.

انتقال دامنه
برخی اوقات افراد می خواهند که دامنه team را منتقل نمایند که برای این کار باید به مراکز معتبر و متخصص مراجعه نمایند.این کار برای افراد هیچ ضرری نداشته و از نظر مالی نیز برای آن ها به صرفه خواهد بود زیرا از یک سال تمدید رایگان دامنه نیز برخوردار می شوند. انتقال دامنه کاملا راحت و روندی سریع بوده که اگر این کار را با کمک یکی از مراکز معتبر و متخصص انجام دهید زمان کمتری می برد و کار نیز برای شما آسان تر می شود.

Rate this post

این اعلان را به اشتراک گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.